Ритейл та послуги

8000+
у середньому роздрібних клієнтів на день

Інформація про направлення

Інвестиційна група "TIME" зацікавлена в розміщенні інвестицій у ритейл та сервісні компанії. Станом на 2023 рік реалізовано такі основні проєкти:

  • Будівельна компанія «Надія»
  • Мережа продуктових маркетів "Molli"
  • Компанія “Ринкові технології”
  • “Німецький діагностичний центр”
  • Кондитерська фабрика «Шарлотт»
  • SPA-комплекс "SLON SPA"
  • ПП «Крупське»

Інвестиційна група "TIME" активно інвестує у різні напрямки, включаючи сферу медичного бізнесу.

Будівельна компанія «Надія» була заснована в 1993 році, за роки плідної праці компанія пройшла шлях до провідного забудовника регіону, лідера за обсягами та якістю будівництва.

На сьогодні компанією побудовано та введено в експлуатацію 23 багатоповерхових житлових будинків, 9 новобудов знаходиться в стадії будівництва.

Окрім багатоквартирних житлових будинків компанія будує та виконує роботи як генпідрядник на різних об’єктах комерційної та промислової нерухомості.

Мережа маркетів була заснована у 2008 році і налічує 2 тис. м² торговельної площі.

Це маркети із широким асортиментом товарів, який становить більше ніж 30 000 видів продукції. Магазини здійснюють продаж у роздріб та гуртом для компаній міста та регіону. Мережа складає 4 маркетів в місті Черкаси.
Кількість корпоративних клієнтів становить більше ніж 100.

Компанія “Ринкові технології” – оператор гуртово-роздрібного фермерського ринку. Загальна площа складських приміщень, критих та відкритих павільйонів складає 6000 м².

Вдало організована логістика та висока функціональність приміщень дали змогу налагодити якісну торгівлю та надавати споживачам завжди свіжу продукцію.

Медичний заклад розпочав свою роботу в травні 2022 року. Проводимо діагностику за допомогою сучасного німецького обладнання Siemens.

В арсеналі центру апарати Magnetom Sola (МРТ), SOMATOM go.Up (КТ), Multix Impact (рентген), що дозволяють проводити звичайні та унікальні обстеження окремих частин тіла і всього організму.
Маємо перший та єдиний у місті приватний рентген-апарат.

Німецький діагностичний центр – це синтез європейської якості та української турботливості.

“КФ “Шарлотт” – виробник натуральних кондитерських виробів та східних солодощів авторської рецептури.

Основні напрямки реалізації продукції: власна мережа торгових точок, корпоративні клієнти, а також мережі продуктових маркетів.  Виготовлення солодощів відбувається виключно із натуральної сировини, без додавання шкідливих харчових добавок. 

Компанія налічує 12 представництв у різних областях України.

“SLON SPA” – найбільший оздоровчий SPA-комплекс у Черкаському регіоні площею 1000 м².
Комплекс надає широкий пакет послуг з відпочинку, оздоровлення тіла та косметології.

Підприємство, яке займається комерційною нерухомістю та сільськогосподарською діяльністю, а саме вирощуванням зернових культур.

Площа комерційної нерухомості становить близько 6000м2.
Підприємство обробляє 2100 га землі.