Переробка

Сьогодні Україна входить до десятки світових флагманів експорту сільськогосподарської продукції. Наша країна має потужний потенціал для створення технологій у галузі перероблення сільськогосподарської продукції. Україна також є одним з найбільших експортерів зернових культур в країни ЄС.

Інвестиційна група "TIME" зробила інвестицію в переробку проса, кукурудзи, а також у виробництво комбікормової продукції.

Комбікормове виробництво, де ми виробляємо всі різновиди кормів для компанії "Золотоніський Бекон".

ТОВ «ГРУНВЕГ» розпочав свою роботу наприкінці 2023 року, це сучасне агропереробне підприємство потужністю 15 тис.т зерна на рік, із застосуванням новітніх технологій в галузі виробництва і реалізації крупи пшоняної.

Сировина для переробки - вітчизняне конвенціональне та органічне просо.

Завод з переробки проса є важливим гравцем на ринку переробки зернових культур. Висока якість продуктів, постійний розвиток, впровадження нових технологій дозволяють нам пропонувати споживачам виключно здорові та якісні продукти із натуральної сировини. Важливою перевагою бізнесу є стрімкий тренд до здорового способу життя та збільшення долі споживання органічної та екологічної продукції. Основною метою підприємства є забезпечення потреб внутрішнього ринку та збільшення частки в реалізації на зовнішні ринки до країн Євросоюзу.

«АМІЛЛ-КОРН» - нині триває будівництво заводу по переробці зерна кукурудзи потужністю 100 тис.т зерна на рік.

Сировина для переробки - вітчизняне зерно кукурудзи.

Продукція підприємства буде призначена переважно для сегмента В2В, як сировини для пивоварної, снекової, фармацевтичної промисловості, виробництва дитячого харчування, кормів для свійських тварин, а також відгодівлі свиней та ВРХ.

Стратегічна мета бізнесу – створення переробного підприємства із застосуванням новітніх технологій в галузі виробництва і реалізації крупи та борошна кукурудзяного та освоєння частки ринку України та світу.

Всі показники станом на 01.01.2024